U-Profil Cam Duvar Sistemleri / Linit
 
 
U-Profil Cam Duvar Sistemleri / Linit
     

Cam Duvar Blokları
Linit Profilit (U-Profil) cam duvar sistemleri doğrama gereksinimi duymayan, derz dolgu yapılmayan, 7m'ye kadar uzun boylar halinde eksiz uygulanabilen, yatayda sınırsız genişlikte doğrama ve kayıt gerektirmeden montajı yapılabilen, çift taraflı uygulamada 60mm ila 83mm arası kalınlıklar elde edilebilen iç bölmelerde ve dış cephelerde kullanılabilen, profil yapısı sayesinde eğrisel de uygulanabilen bir cam duvar ve bölme sistemidir.

LINIT U-profilli cam boyutları U-profilinden değişik olan yedi temel türde üretilmektedir. Buna ek olarak dört farklı yüzey cilası bulunmaktadır. Farklı kalınlık, ağ genişliği, flanş yüksekliklerindeki LINIT özel camları, belirli bir sipariş büyüklüğünde özel tasarım gerekliliklerine göre, özel olarak üretilebilir .

Ürün Özellikleri
- İç ve Dış cephelerde uygulanabilir
- Profil yapısı sayesinde eğrisel de uygulanabilen bir cam duvar ve bölme sistemidir.
- Yüksek statik güce sahiptir.
- Genellikle yan desteklere ihtiyaç duyulmaz.
- Daha çok cam, daha az çerçeve profili sağlar.
- LINIT U-profilli cam boyutları U-profilinden değişik olan yedi temel türde üretilmektedir.
- Kesitli yapıda olduğundan düz cam tabakalara oranlar yüksek yük taşıma kapasitesine sahiptir.
- 7 m.ye kadar enine destekleme olmadan takılabilir.
- Dört farklı yüzey cilası bulunmaktadır.
- Özel tasarım gerekliliklerine göre, özel olarak üretilebilir

Üretimi
LINIT U-profilli cam; yüksek kaliteli erimiş cam şeridi olarak çıkmak üzere, modern bilgisayar kontrollü oksijen yakan cam fırınlarından geçen kum, kireç, soda ve dikkatli bir şekilde geri dönüştürülmüş cam malzemesinin birleştirilmesi ile üretilmektedir. Dünyanın ilk oksijen yakan dökme cam fırını, Lamberts camının şu anda dünyadaki en çevre dostu cam olmasını sağlamaktadır. Erimiş cam şeridi, belirli kesitsel boyutlara ve cilaya sahip sürekli bir cam kanalı oluşturmak için özel olarak tasarlanmış bir dizi çelik merdane arasından geçirilmektedir. U-profilli camın sonsuz şeridi, daha sonra son kalite kontrolünden ve varacağı yere gönderilmek üzere paketlenmeden önce itinayla soğutulur ve kesilir

Uygulama Alanları
İç bölmelerde transparan bölücü duvar olarak, dış cephelerde ise transparan ve izolasyonlu cam duvar olarak uygulanabilir.
 
Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız
     
     
     
 
 

Cam Tuğla Merkezi

  Tasarım Saykanet