CAM TUĞLA MERKEZİ


Firmamız bünyesinde montaj ekibimize katılmak için bizimle irtibat kurunuz.

Bayilikler vermeye devam ediyoruz.


Cam Tuğla Merkezi Yapı San. ve Tic.

 
GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİNİZ
SİTEMİZİN BU BÖLÜMÜNDE BİZİM İLE İLGİLİ GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİNİZE YER VERELİM İSTEDİK, BURADA YAZILANLARA EN UFAK BİR İLAVE OLMAKSIZIN YAYINLIYORUZ. TEKRAR ÇALIŞMAK ÜMİDİ İLE HAYIRLI İŞLER DİLER TÜM ÇALIŞANLARIM ADINA TEŞEKKÜR EDEDERİM.

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü misafirhane binasının tadilat ve onarımında yapmış olduğunuz cam tuğla duvarının yapımında çalışan arkadaşların göstermiş olduğu alışık olmadığımız üstün saygı ve performanslarından dolayı firmanıza teşekkür eder. Çalışmalarınızdaki başarılarınızın devamını dilerim.

Özver İnş. Tic. San. A.Ş.
Mahir YİĞİT

Dikmen şantiyemizde yapmış olduğunuz geceli gündüzlü çalışmaların sonucunda çıkarmış olduğunuz işçilik ve kalite firmamızca taktirle karşılanmıştır.Cam tuğla işinde firma olarak ne kadar başarılı olduğunuzu bir kez daha kanıtlamış oldunuz fakat biz teşekkür yazımız için bayağı geç kalmış bulunmaktayız, bunun için özür diler bundan sonraki çalışmalarımızda görüşmek üzere ; iyi çalışmalar dileriz.

Şinasi ORAL
M&S GROUP

Çalışma prensiplerine ve uygulamadaki hassasiyetiniz takdire değer buluyor başarılar diliyorum.

KULE İNŞ. LTD.ŞTİ.
Mehmet PİŞİRİR
İNŞ. MÜH.
ŞİRKET MÜDÜRÜ


D.H.M.İ. Kütüphane ara Cam Tuğla bölmelerinin yapımındaki dakik ve düzenli servisinizden ve yapılan işlemlerden dolayı Önder KORKMAZ beye ve ekibine SOR. MÜH. LTD.ŞTİ. Olarak teşekkür ederiz.

Başarılar

Mustafa GÜN
SOR MÜH.LTD.
MDR.


PRESTİJ TAAHHAHÜT İNŞ. LTD.ŞTİ. Olarak Çukurambar şantiyesine yapılan cam tuğla ve cam parke imalatların zamanında ve titizlikle yapılmasından dolayı firmanız ve çalışanlarına teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

SELAM VE SEVGİLERİMİZLE

PRESTİJ TAAH. İNŞ. LTD.ŞTİ.
Erhan UYANIK


Evimizin mutfak ve salon bölümleri arasında uygulanan dekoratif cam tuğla ürününüzden ve nihai imalatınızdan olan memnuniyetimi ve teşekkürlerimi bildirir, yakın çevreme tavsiye edeceğimi belirterek çalışmalarınızda başarı ve iyi şanslar dilerim.

M.Bahadır AYCA
ÇANKAYA ANKARA
2046618


CTM CAM TUGLA MERKEZI
Yapılan cam tuğla ev ve işyerleri için bire bir, dekor olarak kullanılan cam tuğla, evin değisiminde dizayn olarak degiştirdi ve evi ev yaptı. Yapilan işten memnun kaldım, isçilik ve hoşgörü olarak saygılar

Mehmet Güngör

 
 
 

Cam Tuğla Merkezi

  Tasarım Saykanet